sín benbe.hu

Címlap Cikkek RhB Albumok Mozdonyok Atlasz Linkek

-----------------

Keress a címkék között
RSS Benbe icon

Magyarország

Helsinki A budapesti Gyermekvasút

Áttekintő térkép










A benbe.hu térképén szereplő vasútvonalak listája

1: Budapest - Győr - Hegyeshalom - Rajka

2: Budapest - Esztergom

4: Komárom - Esztergom

5: Komárom - Székesfehérvár

6: Bicske - Lovasberény - Székesfehérvár

7: Széchenyi-hegy - Hűvösvölgy

8: GYSEV: Győr - Sopron - Ebenfurth

9: FHÉV: Fertőszentmiklós - Nezsider (=Neusiedl am See)

10: Győr - Pápa - Celldömölk

11: Győr - Veszprém

12: Felsőgalla - Tatabánya - Környe - Oroszlány

13: Tatabánya - Környe - Pápa

14: Pápa - Csorna

15: GYSEV: Sopron - Szombathely (Déli Vasút)

16: GYSEV: (Rajka -) Hegyeshalom - Csorna - Szombathely

17: GYSEV: Szombathely - Zalaszentiván; MÁV: Zalaszentiván - Nagykanizsa (Déli Vasút)

20: MÁV: Székesfehérvár - Porpác; GYSEV: Porpác - Szombathely (Magyar Nyugoti Vasút)

21: GYSEV: Szombathely - Szentgotthárd; ÖBB Ungarische Westbahn: (Győr -) Szentgotthárd - Gyanafalva (=Jennersdorf) - Fehring - Grác (=Graz)

22: GYSEV: Körmend - Zalalövő

24: Zalabér-Batyk - Zalaszentgrót (- Kehidakustány -) Sármellék - Balatonszentgyörgy

25: Őrségi Vasút: Ukk - Zalaegerszeg - Őriszentpéter - Bajánsenye - Őrihodos (=Hodos)

26: Balatonszentgyörgy - Keszthely - Tapolca - Ukk

27: Lepsény - Hajmáskér - Veszprém

28: Iparvasutak a Csinger-völgyben és Padragkúton át Halimbára

29: Székesfehérvár - Tapolca

30: Budapest - Székesfehérvár - Nagykanizsa

35: Siófok - Tab - Kaposvár

36: Kaposvár - Fonyód

37: Somogyszob - Balatonmáriafürdői elágazás - Balatonszentgyörgy (- Keszthely)

38: Somogyszob - Nagyatád

39: Nagybereki Gazdasági Vasút: Balatonfenyves - Somogyszentpál

40: Budapest - Pusztaszabolcs - Pécs

41: Dombóvár - Gyékényes

42: Dunaújváros - Mezőfalva - Mezőfalva elágazás - Dunaföldvár - Paks

43: Pusztaszabolcs - Dunaújváros - Mezőfalva - Rétszilas

44: Pusztaszabolcs - Székesfehérvár

45: Sárbogárd - Székesfehérvár

46: Sárbogárd - Bátaszék

47: (Sásd -) Godisa - Komló

48: Keszőhidegkút-Gyönk - Tamási

49: Dombóvár - Tamási - Lepsény (Mezőhídvég - Lepsény)

50: Dombóvár Alsó - Bátaszék (Hidas-Bonyhád - Bonyhád)

60: (Pécs -) Szentlőrinc - Barcs - Gyékényes

64: Pécs - Pécsvárad (- Palotabozsok - Bátaszék)

65: Pécs - Villány - Mohács

66: Villány - Magyarbóly (- Pélmonostor (=Beli Manastir))

70: Budapest - Vác - Szob - Stúrovo

71: Budapest - Vácrátót - Vác

75: Vác - Drégelypalánk - Balassagyarmat

76: Diósjenő - Romhány

77: Vác - Vácrátót - Aszód

78: Aszód - Balassagyarmat - Ipolytarnóc - Losoncz (=Lučenec) (- Nagykürtös=Velky Kr'tis)

79: Bánk - Felsőpetény 600 mm-es bányavasút

80: Budapest - Hatvan - Miskolc - Sátoraljaújhely - Tótújhely (=Slovenské Nové Mesto) (- Nyíregyháza)

81: Hatvan - Salgótarján - Somoskőújfalu - Losoncz (=Lučenec)

82: Hatvan - Szolnok

83: Bükkábrány (- Mezőkeresztes-Mezőnyárád - Nagyút -) Visonta

84: Kisterenye - Kál-Kápolna

85: Vámosgyörk - Gyöngyös

86: Vámosgyörk - Jászapáti - Újszász (- Szolnok)

87: Eger - Szilvásvárad - Putnok

90: Miskolc - Felsőzsolca - Hidasnémeti - Kassa (=Kosice)

92: Miskolc - Kazincbarcika - Bánréve - Ózd

94: Miskolc - Tornanádaska (- Hídvégardó - Abaújtorna)

98: Szerencs - Abaújszántó - Hidasnémeti

100: Budapest - Cegléd - Szolnok - Debrecen - Nyíregyháza

101: Püspökladány - Biharkeresztes - Biharpüspöki - Nagyvárad

103: Karcag - Tiszafüred

105: Debrecen - Nyírábrány - Érmihályfalva

106: Debrecen - Sáránd - Nagykereki (- Nagyvárad)

107: Sáránd - Létavértes

108: Füzesabony - Ohat-Pusztakócs - Balmazújváros - Debrecen

109: Debrecen - Tiszalök

110: Debrecen - Nyírbátor - Mátészalka

111: Mátészalka - Záhony

112: Nyíregyháza - Nyíradony

113: Nyíregyháza - Nyírbátor - Mátészalka - Kocsord alsó - Fehérgyarmat - Zajta

114: Kocsord alsó - Csenger

115: Mátészalka - Tiborszállás - Nagykároly (Carei)

116: Nyíregyháza - Vásárosnamény

117: Ohat-Pusztakócs - Polgár - Tiszalök - Görögszállás (- Nyíregyháza)

120: Budapest - Újszász - Szolnok - Békéscsaba - Lökösháza

121: Újszeged - Makó - Mezőhegyes - Kétegyháza (- Békéscsaba) (Mezőhegyes - Battonya)

124: Arad - Ópécska - Nagylak (=Nadlac)

125: Mezőhegyes - Orosháza - Szarvas - Mezőtúr

126: Kisszénás - Kondoros

127: Gyoma - Dévaványa - Szeghalom - Vésztő - Körösnagyharsány (- Körösszeg -) Nagyvárad

128: Békéscsaba - Gyula - Kötegyán - Nagyszalonta - Vésztő

129: Dél-Alföldi kisvasutak

130: Szolnok - Tiszatenyő - Szentes - Hódmezővásárhely - Makó

135: Szeged - Békéscsaba

140: Cegléd - Szeged

142: Budapest - Lajosmizse - Kecskemét

147: Kiskunfélegyháza - Szentes - Orosháza

148: Kecskemét KK - Törökfái - Kiskőrös KK

149: Kecskemét KK - Törökfái - Kiskunmajsa KK

150: Budapest - Kunszentmiklós-Tass - Kiskunhalas - Szabadka - Újvidék - Zimony (-Belgrád)

151: Kunszentmiklós-Tass - Solt - Dunapataj

152: Kecskemét - Fülöpszállás

153: Kiskőrös - Kalocsa

155: Kiskunfélegyháza - Kiskunmajsa - Kiskunhalas

190: Kassa (=Kosice) - Ágcsernyő (=Cierna nad Tisou) - Csap (=Chop) - Nevetlenfalu (=Dakovo) - Halmi (=Halmeu) - Szatmárnémeti (=Satu Mare)

201: Wien-Raaberbahn: Wien Südbahnhof - Bruck a. d. Leitha - Hegyeshalom

202: Südbahn: Wien Südbahnhof - Bécsújhely (=Wiener Neustadt Hauptbahnhof) - Semmering - Mürzzuschlag - Bruck a. d. Mur - Graz - Spielfeld-Strass - Marburg (=Maribor) - Steinbrück (=Zidani Most) - Laibach (=Ljubljana) (Pottendorferbahn: Wiener Neustadt - Ebenfurth - Gramatneusiedl/Wien Meidling; Wien-Raaberbahn: Wien Südbahnhof - Wiener Neustadt - Gloggnitz/Sopron)

205: Westbahn: Wien Westbahnhof - St. Pölten - Salzburg (Gisellabahn: Salzburg - Saalfelden - Wörgl; Brennerbahn/Unterinntalbahn: Kufstein - Wörgl - Innsbruck (- Brennerbahn Bergstrecke); Arlbergbahn: Innsbruck - Landeck-Zams - St. Anton - Bludenz)

206: Tauernbahn: Schwarzach-St. Veit - Bad Gastein - Mallnitz-Obervellach - Spittal-Millstättersee (- Villach - Tarvisio Boscoverde)

207: Mariazellerbahn: St. Pölten - Kirchberg - Laubenbachmühle - Gösing - Mariazell (- Gusswerk)

208: Laaer Ostbahn: Wien Südbahnhof - Stadlau - Wolkersdorf - Laa/Thaya

209: Leithagebirgsbahn: Vulkaprodány (=Wulkaprodersdorf) - Kismarton (=Eisenstadt) - Nezsider - Pándorfalu (=Parndorf Ort)

210: Nordbahn: Wien Meidling - Schnellbahn Stammstrecke - Gänserndorf - Břeclav

211: Nordwestbahn (Rakouská severozápadní dráha): Wien Praterstern (Nordwestbahnhof) - Stockerau - Retz - Znojmo

212: POHÉV: Wien Mitte/Landstrasse - Schwechat - Hainburg - Pozsony

213: Schneebergbahn: Bécsújhely (=Wiener Neustadt Schneebergbahnhof) - Puchberg am Schneeberg - Hochschneeberg (Salamander Zahnradbahn)

214: Aspangbahn: Wien Aspangbahnhof - Wiener Neustadt - Aspang Markt

215: St. Margrethen - Buchs - Sargans - Bad Ragaz - Landquart - Chur (- Ems Werk)

216: Mariazellerbahn Krumpe: Ober Grafendorf - Mank (- Wieselburg/Erlauf - Gresten)

220: Mattersburgerbahn: Bécsújhely (=Wiener Neustadt Hauptbahnhof) - Sopron (=Ödenburg) - Sopronkeresztúr (=Deutschkreutz) - Sopronnyék-Haracsony (=Neckenmarkt-Horitschon) - Felsőlászló (=Oberpullendorf) (- Kőszeg) (Wien-Raaberbahn: Wien Südbahnhof - Wiener Neustadt - Sopron/Gloggnitz)

225: Pyhrnbahn: Linz/Donau - Kremsmünster - Klaus - Steyrling - Spital/Pyhrn - Bosrucktunnel - Selzthal (- Schoberpass - St. Michael am Obersteiermark)

230: RhB Albulabahn: Landquart - Thusis - Filisur - Bever - St. Moritz/San Murezzan

231: RhB Landquart-Davoser Bahn (Prättigaulinie)

232: RhB Surselvalinie: Reichenau-Tamins - Ilanz - Disentis/Mustér
Furka-Oberalpbahn: Disentis/Mustér - Oberalppass - Andermatt - Furkabasistunnel - Brig (Bugnei - Las Rueras/Porta Alpina)

233: RhB Engadinerlinie: Pontresina/Puntraschigna - Samedan - Bever - Sagliains - Scuol-Tarasp

234: RhB Chur-Arosabahn

235: RhB Berninabahn: St. Moritz/San Murezzan - Pontresina/Puntraschigna - Ospizio Bernina/Bernina Hospitz - Poschiavo - Campocologno - Tirano (Olaszország)

236: RhB Misoxerbahn: (Bellinzona -) Castione-Arbedo - Cama (- Mesocco)

237: Brig-Visp-Zermattbahn

238: RhB Vereinalinie: Klosters - Selfranga - Vereinatunnel - Sagliains (Vereinatunnel - Susch)

239: Dampfbahn Furka-Bergstrecke

250: Belgrád - Užice - Prijepolje - Kolasín - Podgorica - Bar

251: Podgorica - Nikšič

252: Podgorica - Han-i-Hotit - Shkoder - Vorë - Tiranë

253: Zólyom (=Zvolen) - Losonc (=Lučenec) - Rozsnyó (=Rožnava) - Kassa (=Košice)

254: Garamberzence (=Hronska Dúbrava) - Banská Štiavnica (=Selmecbánya)

265: Magyarbóly - Pélmonostor (=Běli Manastir) - Eszék (=Osijek) - Strizivojna-Vrpolje - Slavonski Šamac

266: Bosznavasút: Slavonski Šamac - Doboj - Zenica - Szarajevó

267: Szarajevó - Konjic - Mostar - Ploče

270: Zólyom (=Zvolen) - Besztercebánya (=Banská Bystrica) - Ruttka (=Vrútky)

271: Zólyom (=Zvolen) - Garamberzence (=Hronská Dúbrava) - Körmöcbánya (=Kremnica) - Ruttka (=Vrútky)

301: A Záhonyi Átrakó Körzet (ZÁK) szélesnyomtávú hálózata

302: Csap (=Chop) - Munkács (=Mukacheve) - Kisszolyvai-hágó - Striy - Lemberg (Lviv) - Kiev (Kiiv)

303: Kolomija - Zaliscsiki

304: Berehomet - Hliboka

305: Kudei - Hliboka / Hadikfalva (=Dornesti) - Radócz (=Radauti) - Nispitu - Gura - Putna

306: Sucsáva (=Suceava) - Vama - Bethlen (=Beclean de Somes) - Dés (=Dej Calatori) - Apahida

307: Szálva - Alsóvisó (=Viseu de Jos) - Visóvölgy (=Valea Viselui) - Máramarossziget (=Sighetu Marmatiei)

308: Alsóvisó - Borsa, Felsővisói Erdei Vasút

310: Dés (=Dej Calatori) - Nagykároly (=Carei)

311: Szatmárnémeti (=Satu Mare) - Bikszádfürdő (=Bixad)

313: Moldovita - Vama

314: Halmi (=Halmeu) - Nagykároly (=Carei) - Érmihályfalva (=Valea lui Mihai) - Biharpüspöki (=Episcopia Bihor) - Nagyvárad (=Oradea)

320: Pozsony (=Bratislava) - Vágújhely (=Nové Mesto nad Váhom) - Puhó (=Puchov) - Zsolna (=Zilina)

321: Bátyú (=Batevo) - Beregszász (=Beregove) - Aknaszlatina-1 (=Solotvino-1) - Máramarossziget

322: Hőlak (=Trencinska Teplá) - Trencsénteplicz-Fürdő (=Trencinske Teplice)

323: Sziget-Rahó-Országhatárszéli vasút: Técső (=Terecva) - Máramarossziget (=Sighetu Marmatiei) - Visóvölgy (=Valea Viselui) - Rahó (Rakhiv) - Tatár-hágó - Gyeljatyin

324: Gyeljatyin - Kolomija - Vadul-Siret - Bukarest (=Bucuresti)

325: Uzsoki-hágó: Csap - Ungvár - Szjanki - Szambir

330: Lillafüredi Erdei Vasút (LÁEV): Miskolc-Dorottya utca - Lillafüred - Garadna

331: Lillafüredi Erdei Vasút (LÁEV): Papírgyár - Csanyik-erdészlak - Mahóca - Taksalápa - Farkasgödör-Örvénykő

333: Zsuzsivasút: Debrecen-Fatelep - Hármeshegyalja (- Nyírbéltek)

334: Szilvásváradi Erdei Vasút: (Szilvásvárad MÁV - Szalajkavölgy-Lovaspálya -) Szalajka-Fatelep - Szalajka-Fáytolvízesés

338: Királyréti Erdei Vasút (KEV): Verőce Átrakó - Kismaros - Királyrét

339: Szobi Kisvasút / Nagybörzsönyi Erdei Vasút: Szob GV - Márianosztra - Nagyírtás - Kisírtás, csúcsfordító - Nagybörzsöny (- Ipolypásztó)

370: Szob - Párkány-Nána (=Štúrovo) - Pozsony (=Bratislava hlavná stanica) - Brünn (Brno hlavní nádraží) - Pardubice hl. n. - Prága (=Praha hlavní nádraží)

380: Zsolna (=Zilina) - Liptószentmiklós (=Liptovski Mikulas) - Poprád-Felka (=Poprad-Tatry) - Kassa (=Kosice)

382: Tátrai Fogaskerekű Vasút: Csorba (Tatranska Strba) - Szentiványi Csorba-tó (Strbské Pleso)

383: Tátrai Villamos: Poprád-Felka (=Poprad-Tatry) - Ótátrafüred (=Stary Smokovec) - Szentiványi Csorba-tó (Strbské Pleso)

384: Tátrai Villamos: Ótátrafüred (=Stary Smokovec) - Tátralomnic (=Tatranska Lomnica)

385: Mátravasút: Gyöngyös - Mátrafüred

386: Mátravasút - mellékvonal: Gyöngyös - Lajosháza - Szalajkaház

401: Vorë - Durres - Rrogozhinë - Vlorë

402: Rrogozhinë - Elbasan - Librazhd (- Pogradec)

Copyright Takács Bence és társai, 2005-2014. A honlapon található fényképek felhasználási jogaival kapcsolatban l. az Impresszumot!

Címlap Cikkek Mozdonyok Atlasz Linkek